O nás:

Úřad práce ČR – Krajská pobočka v Hradci Králové

Krajská pobočka ÚP ČR v Hradci Králové organizuje Týden vzdělávání dospělých v Královéhradeckém kraji již po jedenácté. Kontaktní pracoviště ÚP ČR v Hradci Králové, Jičíně, Náchodě, Rychnově nad Kněžnou a Trutnově otevírají dveře široké veřejnosti. V termínu od 7. do 11. 11. 2022 si budete moct vybrat z pestré nabídky přednášek, seminářů, tvůrčích dílen i workshopů v prostorách úřadů práce, ale nejen tam. Ukázkové hodiny, dny otevřených dveří i další vzdělávací akce jsou pořádány i přímo u vzdělavatelů.

 

Letos si lidé budou moci užít Týden vzdělávání dospělých i z pohodlí domova, protože nabídne řadu témat prostřednictvím online přednášek a webinářů. Online program Týdne vzdělávání dospělých bude též, podle možností jednotlivých kontaktních pracovišť, možné shlédnout na některých pobočkách.

 

Cílem Týdne vzdělávání dospělých 2022 v Královéhradeckém kraji je seznámit veřejnost s významem a možnostmi celoživotního učení, v profesních i zájmových oblastech. Motivovat k celoživotnímu učení, nabídnout konkrétní příležitosti dalšího vzdělávání v kraji. Věříme, že pestrý program k jeho naplnění přispěje.